Bestuur

Het bestuursorgaan van de VZA bestaat uit 12 verkozen werkende leden uit acute en psychiatrische ziekenhuizen. Zij hebben een mandaat van 4 jaren. Het bestuursorgaan wordt aangevuld met een ziekenhuisapotheker in opleiding (ZAIO), die jaarlijks verkozen wordt door de ZAIO’s. Verder kan het bestuursorgaan nog aangevuld worden met maximum 2 experten.

De bestuurders verzorgen de dagdagelijkse werking van de beroepsvereniging en zijn elke belast met concrete taken en verantwoordelijkheden. Ontdek hieronder onze bestuurders en hun verantwoordelijkheden.

De voorzitter en 6 andere werkende leden van de bestuurders zetelen ook als effectieve bestuurder in de nationale beroepsvereniging BVZA ABPH. Meer info hierover vind hier.

Bestuurders

Jo Swartenbroekx

Voorzitter
Telefoon 038215188
E-mail jo.swartenbroekx@uza.be

Siska Desplenter

Ondervoorzitter | Verantwoordelijke psychiatrie | Award coördinator | BJHP hoofdredactrice
Telefoon 027580796
E-mail siska.desplenter@upckuleuven.be

Yelle Thomas

Secretaris | Verantwoordelijke IT
Telefoon +32 11 33 84 09
E-mail yelle.thomas@jessazh.be

Jens van Krieken

Penningmeester
E-mail

Sarah De Broe

Verantwoordelijke communicatie
Telefoon 0473842923
E-mail sarah.debroe@vza.be

Thomas De Rijdt

Verantwoordelijke PUO
Telefoon +3216343080
E-mail Thomas.DeRijdt@uzleuven.be

Marc De Schepper

Verantwoordelijke PUO, wetgeving en FTA
Telefoon 015891282
E-mail marc.de.schepper@emmaus.be

Elke De Troy

Verantwoordelijke klinische farmacie
E-mail

Koen Deryckere

RWP coördinator | Verantwoordelijke implantaten
Telefoon 092469355
E-mail Koen.Deryckere@azmmsj.be

Sarah Mertens

Verantwoordelijke PUO en transmurale zorg
Telefoon 093326030
E-mail sarah.mertens@uzgent.be

Beatrijs Mertens

Gecoöpteerd bestuurslid | Vertegenwoordiging ziekenhuisapothekers-in-opleiding | Verantwoordelijke PUO
E-mail beatrijs.1.mertens@uzleuven.be

Ann-Sofie Vanthournout

Bestuurslid
Telefoon 051 23 71 15
E-mail ann-sofie.vanthournout@azdelta.be

Katy Verhelle

Bestuurslid
Telefoon 056635081
E-mail katy.verhelle@azgroeninge.be